- Det er jo med en viss frykt når man lager en oppfølger til denne filmen, men mat er en fantastisk måte å kommunisere seksuell glede, lyst og pirring på, og samtidig kunne vise det på TV og i andre flater, sier Pol-kreatørene Thea Emanuelsen og Anders Arnoldsen Holm, i en pressemelding.
I forbindelse med Kondomeriets 30 års jubileum sørget bursdagsbarnet for både kaker og desserter til feiringen. Denne gangen er det matvarene i kjøleskapet som skal friste nordmenn til å slippe fantasien løs.
- Vi tror på at å bryte barrierer, og å være mer åpen om egne fantasier, kan styrke parforholdet, gi mer tilfredsstillende sex og mer intimitet. Derfor gleder vi oss veldig til å vise denne oppfølgeren, det har vært en veldig morsom prosess og vi har laget en film som vi håper at skal gjøre det vanskelig å åpne kjøleskapet eller å stå ved kjøkkenbenken uten å tenke på oss, sier presseansvarlig i Kondomeriet, Hildur Agustsdottir.
Nok en gang er kampanjen signert Pol med Thea Emanuelsen, Anders Arnoldsen Holm, Lina Aas-Eng, Kristin Eidså Brantzeg Scheele, Caroline Weseth og Thomas Eklo Skaara. Flambert har stått for produksjonen.
Kommentér