Interiørkjeden Tilbords har valgt nytt reklamebyrå. En håndfull byråer konkurrerte om oppdraget før valget til slutt falt på Schjærven,
- At valget falt på Schjærven var en kombinasjon av deres kjedekompetanse, kreative kraft, sans for design og fokus på resultater. Som en etablert kjede i stor vekst, er det viktig for oss å ha et byrå som både kan by på verdifull erfaring og spennende nytenkning. At Schjærven er et kommunikasjonshus som kan dekke alle kommunikasjonsbehov, er også en klar fordel. Vi ser frem til å utvikle oss videre i samarbeid med dem, sier markedsdirektør i Tilbords AS, Jon Stang Volden.
Det første Schjærven skal i gang er å utvikle et nytt kommunikasjonskonsept for kjeden. Det innebærer blant annet ny design av DM og andre nyutviklede konsepter.
- For oss har dette vært en utfordrende og spennende prosess. Tilbords er en kjede med store ambisjoner og et resultatorientert fokus, og vi ser frem til et fruktbart og langsiktig samarbeid, sier direktør for forretningsutvikling i Schjærven, Ditlef Jacobsen.
Tilbords AS er en norsk butikkjede som ble stiftet i 1976 og selger porselen, glass, kjøkkenutstyr og interiørprodukter. Tilbords har 130 butikker over hele landet, mens hovedkontoret ligger i Bergen.
Kommentér