Abonnér på Kampanjes nyhetsbrev
Ved à klikke på "Abonner" godtar du vår personvernerklæring
I den forrige filmen i kampanjen var det mannen som gikk til store skritt for å utsette pensjonspraten. I den nye filmen er rollene snudd.
- Fripoliser med investeringsvalg er for mange en god mulighet. Vi skal hjelpe kundene våre til å sette seg inn i temaet, og dermed kunne vurdere om det kan lønne seg å investere fripolisene, forteller Jostein Chr Dalland, markedsdirektør i Storebrand.
Den første reklamefilmen fikk sølvfisken for juni, og kampanjen har fått gull i Multikanal i INMAs Performance Awards og sølv i Mediestrategi unbder Medieprisene på fredag.
- Både reklamefilmen og resten av kampanjen scorer langt bedre på både oppmerksomhet og liking enn bransjesnittet. Kampanjen har dessuten gitt svært gode resultater, så nå håper vi den nye filmen skal fortsette den positive trenden, uttaler Dalland.