På konferansen Influencer & SoMe Marketing i 2024 samles noen av de fremste ekspertene innen feltet for å dele sin innsikt og erfaring med deg.
På Hotel Continental 16. oktober får du høre 12 inspirerende og nyttige foredrag – les om fire av dem her:
Keynote: Hvordan bruke sosiale medier og influencere for å bygge din merkevare 🚀
Direkte fra Amsterdam har vi gleden av å presentere Michael Nap, Managing Director Social & Entertainment i Dentsu Creative. Michael vil ta oss gjennom hvordan kampanjen #betterinternet “A Piece of Me” ikke bare skapte bevissthet rundt nettmobbing i Nederland, men også startet en bevegelse som endret både kultur, atferd og til og med lovgivning. Kampanjen, som inkluderte en sang av superstjernen Meau, har blitt en hymne for en hel generasjon og vant Grand Prix i kategorien Creative Strategy ved Cannes Lions.
Michael vil vise hvordan merkevarer kan samarbeide med artister og influencere for å nå nye målgrupper og skape sosial endring. Dette er et foredrag du ikke vil gå glipp av om du ønsker å forstå hvordan popkultur kan brukes strategisk for å bygge sterke merkevarer og fremme viktige samfunnstemaer.
Innhold er fremtidens konkurransekraft – om du har struktur og kontroll 💪🏽
I en digital verden der innhold spiller en stadig viktigere rolle, er det avgjørende å ha både struktur og en plan for hvordan du skal håndtere innholdet ditt. Lillian Wallin, partner og seniorrådgiver i Batera Nordic, vil i sitt foredrag dele hvordan virksomheter kan etablere et solid rammeverk for både innholdsstrategi og distribusjon. Hun vil vise hvordan en grundig og strategisk tilnærming til innhold kan gi bedriften et konkurransefortrinn i fremtiden.
Med over 20 års erfaring innen merkevarestrategi, markedskommunikasjon og ledelse, har Lillian en dyp forståelse for hvordan innhold kan brukes strategisk for å skape lønnsom vekst. I dette foredraget vil hun dele konkrete verktøy og strategier for å hjelpe deg med å strukturere og håndtere innhold på en måte som gir reell verdi for din bedrift.
Hvordan få maks verdi ut av influencer-samarbeidet ditt? 💰
Med influencer marketing på vei oppover, er det viktigere enn noensinne å sikre at samarbeid med influencere skaper reell verdi. Maren Aas Nakken, daglig leder i Mothership Stories, vil fortelle oss hvordan vi utnytter hele potensialet i influencer-samarbeidet. Det betyr blant annet at influencere er fantastiske fokusgrupper og kilder til innsikt og bør inviteres inn tidlig i prosessen for større effekt. I tillegg vil hun fortelle oss hvorfor langsiktighet betyr økt tillit.
Maren har omfattende erfaring med å utvikle og gjennomføre kreative kampanjer sammen med influencere, og hun vil dele både suksesshistorier og fallgruver bedrifter bør unngå. Dersom du ønsker å forstå hvordan du kan få maksimal effekt ut av influencer marketing, er dette foredraget for deg.
Slik skaper du partnerskap som varer 🧡
Er du klar til å ta din influencer-strategi til nye høyder? Frederic Taillier, co-gründer og daglig leder i Impact.com Norden, vil vise deg hvordan du kan transformere samarbeid til kraftfulle partnerskap som gir ekte resultater. Gjennom innsikter rettet mot merkevarer, influencere og forbrukere vil han gi deg en helhetlig forståelse av influencer-landskapet. Få innsikt i hvordan du kan koble merkevaren din til influencere som forbrukerne stoler på, og bruk denne tilliten til å øke din innflytelse.
Frederic vil også gi deg verktøyene du trenger for å skape forbindelser som ikke bare treffer, men som etterlater et varig inntrykk. Med sin omfattende erfaring innen digital markedsføring, og som leder for Impact.com Norden – en teknologiplattform som fasiliterer over $200 milliarder i e-handel årlig – har Frederic en unik innsikt i hvordan influencer-markedsføring kan skape varig verdi for bedrifter.
Sikre deg plass i dag! 🏃🏻♀️➡️
Konferansen «Influencer & SoMe Marketing i 2024» byr på innsikt fra de fremste ekspertene innen faget. Uansett om du jobber på annonsørsiden eller i et byrå, vil du forlate konferansen med verdifulle verktøy og læring som kan tas i bruk med en gang.